ДОРОГІ ГОСТІ – РОДИНА ПОШИВАЙЛІВ

Родина Пошивайлів на екскурсії в Музеї мистецької родини Кричевських(зліва направо)Зінаїда Пошивайло, Наталя Пошивайло-Таулер, Михайло Пошивайло-Таулер, Пол Таулер, Софія Пошивайло-Таулер, Віктор Пошивайло. Опішне, Полтавщина. 31.08.2014. Фото Вікторії Короткевич (Опішне)

Нещодавно Музей мистецької родини Кричевських мав нагоду приймати дорогих гостей – нащадків славетної гончарської родини Гаврила та Явдохи Пошивайлів: сина Віктора Пошивайла, невістку Зінаїду Пошивайло, онуку Наталю Пошивайло-Таулер з чоловіком Полом Таулером і правнуків Софію й Михайла Пошивайло-Таулер. Зайшовши на територію Музею, їхню увагу одразу привернула Стіна гончарної слави України, зокрема Меморіальна дошка подружжю корифеїв української кераміки: Гаврилу Пошивайлу (1909–1991) – гончареві-посуднику, мисочнику, заслуженому майстру народної творчості України, та Явдосі Пошивайло (1910–1994) – гончарці-малювальниці, фундаторці першого в Україні приватного музею гончарства. Сім’я Пошивайло-Таулер нині проживає в Мельбурні (Австралія), тому на відкритті дошки їм не довелося побувати. Тож і не дивно, що споглядання супроводжувалось захоплюючими висловлюваннями, адже на дошці їх рідні, якими вони пишаються. Потім родина із задоволенням оглянула будівлю, в якій працювали їхні славетні предки, прослухали екскурсію й висловили свої враження в Книзі відгуків Музею мистецької родини Кричевських:

«31.08.2014. Дуже зворушені експозицією в музеї Кричевських. Прекрасна підбірка експонатів, цікава розповідь екскурсовода. Дуже раді бачити відновлену будівлю і її нове мистецьке життя.

З повагою Наталя Пошивайло-Таулер

Мельбурн. Австралія»

Родина Пошивайлів на екскурсії в Музеї мистецької родини Кричевських(зліва направо)Зінаїда Пошивайло, Пол Таулер, Наталя Пошивайло-Таулер. Опішне, Полтавщина. 31.08.2014.Фото Вікторії Короткевич(Опішне)

Родина Пошивайлів на екскурсії в Музеї мистецької родини Кричевських(зліва направо)Наталя Пошивайло-Таулер, Софія Пошивайло-Таулер, Пол Таулер. Опішне, Полтавщина. 31.08.2014.Фото Вікторії Короткевич (Опішне)