ЗЕМЛЯКИ ВАСИЛЯ КРИЧЕВСЬКОГО В ОПІШНОМУ

У Музей мистецької родини Кричевського завітали земляки Василя Григоровича Кричевського з  Сумщини.

Гості були вражені побаченим. Зі слів родини Солохів і Греків, «проживаючи стільки років на Сумщині, ми лише дещо знали про братів Василя та Федора Кричевських і їхню творчість. Ніколи не думали, що в Опішному, у такому невеличкому містечку, а саме Музеї мистецької родини Кричевських експонується така велика кількість архівних документів і художніх творів славетної родини».

Гості з Сумщини (село Боромля) під час екскурсії в  Музеї мистецької родини Кричевських. Опішне, Полтавщина. 05.04.2015.Фото Тетяни Марченко

Гості з Сумщини (Лебедин) під час екскурсії в  Музеї мистецької родини Кричевських. Опішне, Полтавщина. 16.04.2015.Фото Тетяни Марченко

Тетяна Марченко,

працівник Музею мистецької родини Кричевських,