Зустріч твору зі своїм автором

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура: Екологія + Естетика + Економіка» в Музеї мистецької родини Кричевських. (Друга праворуч):викладач кафедри образотворчого мистецтва Кишинівського державного педагогічного інституту імені І. Крянге Світлана Шугжда (Молдова). Опішне, Полтавщина. 04.10.2016. Фото Антона Плохого

4 жовтня 2016 року до Музею мистецької родини Кричевських завітали особливі гості – директор бюро Architecture&Creation, професор Університету міста Монс Наталі Абрасар та її мати Марія Абрасар (Бельгія), викладач кафедри образотворчого мистецтва Кишинівського державного педагогічного інституту імені І. Крянге Світлана Шугжда (Молдова) та заступник завідувача кафедри архітектури будівель та містобудування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Андрій Конюк (Україна). Усі вони – учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура: Екологія + Естетика + Економіка», яка розпочала свою роботу в Полтаві 3 жовтня 2016 року й тривала впродовж 3-х днів.

Під час огляду експозиції Музею лунали схвальні відгуки французькою, російською та українською мовами. Гості були просто в захваті, засмучувалися тільки через брак часу. Але не для всіх них цей візит до Музею був першим. Світлану Шугжду тут добре знають – її скульптура «Листопад», створена під час ІІІ ІНТЕРСимпозіуму кераміки в Опішному «2012: 12х12», прикрашає подвір’я Музею мистецької родини Кричевських. Вразили відвідувачів не тільки виставки, а й сам будинок Кричевського-Лебіщака – з професійного погляду.

Після екскурсії гості сфотографувалися на подвір’ї Музею і, переповнені приємними емоціями, поїхали до Полтави ділитися враженнями з іншими учасниками конференції.

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура: Екологія + Естетика + Економіка» біля скульптури «Листопад» у Музеї мистецької родини Кричевських. (Позаду ліворуч): автор твору – викладач кафедри образотворчого мистецтва Кишинівського державного педагогічного інституту імені І. Крянге Світлана Шугжда (Молдова). Опішне, Полтавщина. 04.10.2016. Фото Антона Плохого

Антон Плохой,

завідувач Музею