Вітаємо з всесвітнім днем екскурсовода!

Серед інших структур Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Музей мистецької родини Кричевських вирізняється своєю аристократичністю, направленістю на показ культури ХХ століття у різних її виявах, зокрема в архітектурі, живописі, графіці, кераміці, ковальстві, різьбленні, текстилі, вишивці. Тут можна побачити мистецькі твори представників чотирьох поколінь династії Кричевських, експозицію кованих робіт, що формувалася впродовж семи років на щорічному національному ковальському фестивалі «ВакулаФест–XXI», а також монументальних та садово-паркових керамічних творів з використанням орнаментики Василя Кричевського та багато чого іншого.

Але повністю експозиції музею розкриваються для відвідувачів тільки разом з розповіддю екскурсовода, яка дає змогу побачити все під іншим кутом, не тільки отримати естетичне задоволення, але й усвідомити усе побачене. Тож працівники Музею мистецької родини Кричевських завжди з нетерпінням чекають на нові зустрічі з відвідувачами. Можливо, наступного разу це будете саме Ви?