До Гончарної столиці України із робочим візитом завітав перший заступник Міністра освіти і науки України

Одним із важливих пріоритетних напрямків діяльності Національного музею-заповідника українського гончарства та Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України є співпраця з освітніми закладами. Щоб з'ясувати можливості подальшої співпраці з вищами, до Гончарної столиці України завітав перший заступник Міністра освіти і науки України, кандидат фізико-математичних наук Павло Хобзей. Саме ці питання він обговорив з генеральним директором Національного музею-заповідника українського гончарства, керівником Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, професором Олесем Пошивайлом та директором Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського, доктором історичних наук Людмилою Овчаренко.

Розмову було поєднано з мандрівкою унікальним на європейських обширах керамологічним музеєм-заповідником та Художньо-етнографічним музеєм Колегіуму мистецтв. Увагу почесного гостя привернув Міжнародний симпозіум монументальної кераміки в Опішному «ГігантоМАНІЯ», який нині відбувається на базі Музею. Павло Хобзей поспілкувався з художниками-керамістами України, Литви, США й Хорватії, дізнався про їхню творчу діяльність і «керамо-гігантські» задуми, які вони прагнуть втілити в Опішному.