Не зволікайте, а вирушайте

Єдиний в Україні Музей мистецької родини Кричевських зачаровує своєю вишуканістю та таємничістю. Завітавши в це дивовижне й багате на історичні події місце, Ви матимете виняткову можливість поринути в країну мистецтва. Тут можна споглядати місце уславлення патріархів опішненського гончаротворення, єдину в нашій державі Стіну Гончарної Слави України, прекрасні виставкові зали з різноманітними експозиціями, глиняні монументальні скульптури, ковані ексклюзивні речі та багато іншого.

До речі, лише місяць залишився до завершення унікальної експозиції трипільської кераміки, знайденої під час археологічних розкопок поселення Бернашівка-2 (Вінниччина). Ці дивовижні експонати захоплюють дух, думками переносячи в ті далекі часи.
Ділимося приємною новиною – з 1 грудня 2017 року вступає в дію знижка на вхідний квиток до Музею. Тож не зволікайте відвідати Музей мистецької родини Кричевських!