ВИНИЩЕНИЙ ЦВІТ НАЦІЇ

Завдячуючи Мирославі Барчук, https://www.facebook.com/profile.php?id=100001610979982на-гора нинішньої Історії піднялося фото 1917 року, що зображує засновників Української академії мистецтва – винищений цвіт культурної еліти Нації...

2018 року в Музеї мистецької родини Кричевських в Опішному – єдиному музеї в Україні, присвяченому видатній династії, – урочисто відзначатиметься 100-річчя з часу створення Василем Григоровичем Кричевським Національного герба України «Тризуб» та перших українських банкнотів.

Німці в 1941-му зробили для декомунізації більше, ніж нинішня сільрада Опішного

bastion.tv

У Полтавському окружному адміністративному суді нині розглядається справа за позовом Опішнянської селищної ради до Полтавської облдержадміністрації в особі її голови Валерія Головка про скасування його розпорядження №206 «Про перейменування топонімічних назв у населених пунктах області та демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків» від 20 травня 2016 р. в частині перейменування двох вулиць у селищі Опішня Зіньківського району на Полтавщині.

НАВІТЬ ФАШИСТИ ШАНУВАЛИ ПРОВІДНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ. А НИНІШНІ ДЕПУТАТИ – НІ!

np.pl.ua

Сердечні вітання у День народження Василю Лінде-Кричевському та Василю Лінде-Дункану!

Завдяки Вашій підтримці нині родове дерево Кричевських

знову вбирається пишним буйноцвітом – Україна повноголосо пошановує

славетних творців її мистецького майбуття!

Висловлюємо Вам глибоку вдячність за щире й активне сприяння

поверненню імені Кричевських в Україну й, зокрема, Опішне,

що свого часу стало однією зі знакових сторінок

у життєтворчості Василя Григоровича Кричевського.

Щиро зичимо міцного здоров’я, оптимістичної снаги,

родинних гараздів і творчого довголіття!

Многії літа нащадкам видатної мистецької династії Кричевських!

Merry Christmas!

All best wishes for all the Museum employees, Thanks for all the great work done in the past year, and may the New Year bring good luck, happiness, prosperity and good health to all.

Regards

Vasyl