«Творю з думкою про Україну» ПОДОВЖЕНО до 15 травня 2018 року!

За рішенням Оргкомітету,

термін прийому заявок на участь

у Національному мистецькому конкурсі «Творю з думкою про Україну»

ПОДОВЖЕНО до 15 травня 2018 року!

Детальніше про участь - за посиланням: http://krychevsky-family.opishne-museum.gov.ua/news/206

Найголовніші заходи 22 березня в Опішному

Програма Урочистої Академії з нагоди 100-річчя з часу створення Василем Кричевським ескізів національного герба України «Тризуб» та перших українських банкнотів

Уже зовсім скоро – унікальне занурення в Історію!

Цього дня, рівно СТОЛІТТЯ ТОМУ, Василь Кричевський натхненно завершував ескізи великого й малого національного Герба – образ державного символу Української Народної Республіки. Цю важливу місію, доручену Михайлом Грушевським, мистець виконав довершено: уже через два дні проекти було затверджено на засіданні Центральної Ради.

СТОЛІТТЯ ПОТОМУ, 22 березня 2018 року, Національний музей-заповідник українського гончарства пошановує мистецький феномен Василя Кричевського й повертає до Української Історії 1917–1919 років!

Унікальний путівник – найбільш повна в Полтавщині колекція перших українських грошових знаків!

Не пропустіть знакову подію Новітньої історії, значиму КРІЗЬ СТОЛІТТЯ!!!