2 вересня, святкує свій День народження одна з берегинь роду Кричевських – Катерина Кричевська-Росандіч

Сьогодні, 2 вересня, святкує свій День народження одна з берегинь роду Кричевських – талановита художниця Катерина Кричевська-Росандіч.

І хоча в Каліфорнії зараз ніч, в її рідній Україні ця знакова подія вже настала!

У такі поважні роки бажаємо Катерині Василівні, щоб здоров’я було непохитним, а всілякі негаразди миттєво відступали. Бажаємо, щоб колосальний досвід мисткині жадібно черпали нащадки, збагачуючись мудрістю знань, переймаючи непересічну майстерність і всотуючи  найпозитивніше світосприйняття! Нехай і надалі життя буде сповнене невичерпною енергією, а внутрішній світ – вічною молодістю!

Вітаємо з Днем народження Василя Лінде-Кричевського та Василя Лінде-Дункана!

Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан

10 січня – особливий день для Музею мистецької родини Кричевських, адже саме сьогодні відзначають свій День Народження одразу двоє представників славетної династії Кричевських – Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан.

ЮВІЛЕЙ СВІТЛАНИ ПАСІЧНОЇ

З нагоди 70-ліття відомої української художниці-керамістки Світлани Пасічної в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулися урочистості й вернісаж ювілейної виставки мисткині та учасників майстер-класу з археологічної кераміки (Н. Іванілової, Д. Білокінь, О. Богомолової з учнями, студентами Луганського й Полтавського університетів).

Її творіння - яскраве неповторне диво

Фільм присвячений славетній опішненській гончарці-малювальниці Парасці Біляк (1914–2001). Жінка все своє життя присвятила улюбленій справі. Працювала на заводі «Художній керамік», де оздоблювала глиняний посуд у техніці ріжкування з використанням рослинної орнаментики.

Шановні відвідувачі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

З приємністю повідомляємо, що з 1 листопада 2019 року в Музеї мистецької родини Кричевських ВПЕРШЕ розпочинається проведення майстер-класів з орнаментальної мальовки за мотивами творчості Василя Григоровича Кричевського!

Віднині Ви власноруч зможете відтворити художні шедеври великого мистця!

У зв’язку з додатковою послугою, вартість вхідного квитка змінюється для:

• дорослих – 40 грн.;
  • дітей шкільного віку – 30 грн.;
  • студентів, пенсіонерів – 32 грн.;
  • школярів-напівсиріт – 15 грн.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Сподіваємося на нові, захоплюючі зустрічі!

«Листи з Америки»

24 жовтня 2019 року в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація книги «Листи з Америки». Вона оприлюднює епістолярій Катерини Кричевської-Росандіч – видатної українки в еміграції, представниці видатного роду Кричевських, чий слід навіки проторено на мапі історії творення незалежної України.