Опішне – серед перлин «Автентичної України»

2019 року стартував спільний проект Міністерства культури України та Google-Україна – унікальний електронний ресурс «Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина». 20 березня його представив під час засідання Уряду Міністр культури України Євген Нищук.

Веб-портал має на меті познайомити інтернет-користувачів усього світу з культурною спадщиною різних регіонів України – надати інформацію про об’єкти, що включені до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України й знаходяться в списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Майстер - легенда

Фільм про феноменальну творчість гончаря-скульптора Остапа Ночовника

Вітаємо з Днем народження Василя Лінде-Кричевського та Василя Лінде-Дункана!

Січень видався насиченим для родини Кричевських. Ось і сьогодні, 10 січня, свій День народження відзначають одразу двоє її славних представників – Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан!

З нагоди свята зичимо Вам міцного здоров’я й душевної наснаги для здійснення планів і задумів. Нехай янгол завжди підтримує й охороняє Вас, оскільки Ви не просто повертаєте надбання Кричевських в Україну – Ви є сучасними творцями цієї спадщини! Активні й наполегливі, Ви єднаєте історію видатної родини в Україні й заокеанні!

Многії літа нащадкам славетної мистецької династії Кричевських!