Не зволікайте, а вирушайте

Єдиний в Україні Музей мистецької родини Кричевських зачаровує своєю вишуканістю та таємничістю. Завітавши в це дивовижне й багате на історичні події місце, Ви матимете виняткову можливість поринути в країну мистецтва. Тут можна споглядати місце уславлення патріархів опішненського гончаротворення, єдину в нашій державі Стіну Гончарної Слави України, прекрасні виставкові зали з різноманітними експозиціями, глиняні монументальні скульптури, ковані ексклюзивні речі та багато іншого.

ВИНИЩЕНИЙ ЦВІТ НАЦІЇ

Завдячуючи Мирославі Барчук, https://www.facebook.com/profile.php?id=100001610979982на-гора нинішньої Історії піднялося фото 1917 року, що зображує засновників Української академії мистецтва – винищений цвіт культурної еліти Нації...

2018 року в Музеї мистецької родини Кричевських в Опішному – єдиному музеї в Україні, присвяченому видатній династії, – урочисто відзначатиметься 100-річчя з часу створення Василем Григоровичем Кричевським Національного герба України «Тризуб» та перших українських банкнотів.

Німці в 1941-му зробили для декомунізації більше, ніж нинішня сільрада Опішного

bastion.tv

У Полтавському окружному адміністративному суді нині розглядається справа за позовом Опішнянської селищної ради до Полтавської облдержадміністрації в особі її голови Валерія Головка про скасування його розпорядження №206 «Про перейменування топонімічних назв у населених пунктах області та демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків» від 20 травня 2016 р. в частині перейменування двох вулиць у селищі Опішня Зіньківського району на Полтавщині.

НАВІТЬ ФАШИСТИ ШАНУВАЛИ ПРОВІДНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ. А НИНІШНІ ДЕПУТАТИ – НІ!

np.pl.ua