Вельмишанований Василю Івановичу!

Прийміть щирі вітання зі Столиці українського гончарства!

Ви знані в Україні як нащадок славетного роду Кричевських, тож не випадково докладаєте чимало зусиль до справи збереження й популяризації його творчого спадку. Ви стали одним з ініціаторів створення Музею мистецької родини Кричевських, який успішно функціонує в Опішному. Цінуємо Вашу підтримку й щиро сподіваємось, що розпочата спільними зусиллями справа принесе довгоочікувані результати – дозволить повернути із забуття славні сторінки української історії.

Унікальні твори мистецтва й архівні документи, передані Вами Національному музею-заповіднику українського гончарства, стали неоціненним надбанням його колекцій.

Сподіваємось, що дружні стосунки, які поєднали Вас із гончарною столицею України, триватимуть ще довгі роки.

Тож у День Вашого народження зичимо Вам добра й злагоди, творчого довголіття, втілення в життя всіх Ваших величних задумів!

Нехай доля дарує Вам здоров’я, багато сонячних і радісних днів!

Божої благодаті й всіляких гараздів Вам на многії-многії літа!

P.S. Прийміть щирі вітання з нагоди першої річниці Музею мистецької родини Кричевських.

Зі щирим пошануванням від колективів

Національного музею-заповідника

українського гончарства в Опішному